Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących
im. Jędrzeja Śniadeckiego w Olsztynie

CAŁY JESTEM INSTRUMENTEM II EDYCJA

??????????????????????22 maja 2014 w Zespole Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących w Olsztynie odbyła się II edycja Warsztatów Wokalnych „Cały jestem instrumentem” dla gimnazjalistów.

 

Organizatorem warsztatów był Piotr Serbintowicz- nauczyciel w Zespole Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących w Olsztynie. Podczas warsztatów uczestnicy podnosili swoje umiejętności wokalne, aktorskie oraz na koniec wzięli udział w koncercie finałowym. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowe certyfikaty oraz drobne pamiątki ze szkoły 🙂

Prowadzący pan Piotr Serbintowicz i pani Agnieszka Piekarska.

PRZEJDŹ DO GALERII

Copyright 2014-2015 © Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących
realizacja virtualmedia.pl