Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących
im.Jędrzeja Śniadeckiego w Olsztynie ZOBACZ OFERTĘ EDUKACYJNĄ
VII Liceum Ogólnokształcące   Technikum nr 8

RÓWNA WALKA Z MISTRZYNIAMI

W dniu 06.03.2014 roku w Hali Uranii, Nasze dziewczęta z klasy sportowej realizujące Program Siatkarskich Ośrodków Szkolnych podjęły walkę z drużyną LO IV Olsztyn. Szkoła ta jest aktualnym Mistrzem m. Olsztyna w piłce siatkowej Szkół Ponadgimnazjalnych. W pierwszym wygranym secie 25:20, dziewczęta grały rewelacyjnie, ambitnie, z poświęceniem w grze obronnej i wykorzystując każdą akcję do kontrataku. WIELKIE BRAWA. Dwa następne sety padły łupem dziewcząt z LO IV, nasze zawodniczki, trochę się pogubiły w swojej grze i nie potrafiły zrealizować założeń taktycznych. I czwartym secie gra się wyrównała, do 20 punktów drużyny grały równo, w końcówce meczu przeważyło doświadczenie dziewcząt z LO IV i wygrały seta do 21 i cały mecz 3:1. Dziewczętom z LO VII pogratulował szkoleniowiec LO IV Andrzej Olejnik za ambitna i dobra grę, chwalił je za duże postępy szkoleniowe. A my czekamy na dalsze fajne mecze w wykonaniu Naszym Dziewcząt.W drużynie LO VII S.O.S grały: Magda Prach, Ola Siwek, Patrycja Rosińska, Joanna Falęcikowska, Anita Dziemiańczuk, Julia Śmiechowska, Daria Nakielska, Karolina Rudzińska, Klaudia Bartoszewicz,

Paulina Bastek, Zawrotna Martyna

Copyright 2014-2015 © Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących
realizacja virtualmedia.pl