Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących
im. Jędrzeja Śniadeckiego w Olsztynie

CHEMIK SPORTOWO-KOSZYKARSKO

Dwie wygrane na dobry początek 🙂


Mistrzostwa Miasta w Koszykówce Dziewcząt SPG w toku!!! Naszą szkołę reprezentują dwie drużyny: VII LO, w skład którego wchodzą dziewczyny z klas sportowych trenujące koszykówkę i Technikum nr 8 (T8), w skład którego wchodzi 11 dziewcząt wypatrzonych przez p.Iwonę Godlewską, które posiadają umiejętności i poczucie humoru. 23.11.2015 dziewczyny z T8 rozegrały drugi mecz turnieju. Po dość łatwym zwycięstwie w pierwszym meczu z III LO 27:11 mecz z II LO nie należał do prostych. Nie obyło się bez kilku siniaków, zadrapań i utracie głosu p.Godlewskiej. Jednak po bardzo wyrównanym emocjonującym- i bez wsparcia kibiców- spotkaniu NASZE pokonały „dwójkę” 24:17!!!! Następny mecz już w poniedziałek na parkiecie V LO z drużyną tej szkoły. 3mamy kciuki, powodzenia 🙂

Copyright 2014-2015 © Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących
realizacja virtualmedia.pl