Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących
im. Jędrzeja Śniadeckiego w Olsztynie

IRLANDIA PÓŁNOCNA MISTRZEM EUROPY

Mamy mistrza! Irlandia Północna wygrała Mistrzostwa Europy w Piłkarzyki „CHEMIK 2016”

Od 9.06.2016 do 20.06.2016 w naszej szkole odbywały się MISTRZOSTWA EUROPY W PIŁKARZYKI „CHEMIK 2016”. Turniej był skonstruowany na wzór EURO 2016 we Francji. Wzięło w nim udział 24 drużyny narodowe, po dwie osoby w każdej drużynie. Rozegraliśmy eliminacje, 1/16, 1/4, półfinały, i finały tak jak to odbywa się podczas Mistrzostw Europy we Francji. 

W finale spotkały się dwie bardzo dobre drużyny. Po bardzo zaciętym meczu, o czym świadczy wynik 5:4, zwyciężył zespół Irlandii Północnej w składzie Oliwia Komar z 1B i Cezary Kowalski z 1TA. Czyli mieszana drużyna z VII LO i Technikum nr 8 🙂

2 miejsce zajęła drużyna Belgii w składzie klasowym 1B Paulina Wiśniewska i Przemysław Gutowski. 3 miejsce zajęła drużyna Turcji, czyli uczniowie klasy 3 TA Piotr Smukowski i Jakub Cuzanowski.
GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM 🙂
Dziękujemy również p.Iwonie Godlewskiej za wsparcie sędziowskie podczas całego turnieju.
Organizatorem mistrzostw był p.Piotr Serbintowicz

 

 
Copyright 2014-2015 © Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących
realizacja virtualmedia.pl