Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących
im.Jędrzeja Śniadeckiego w Olsztynie ZOBACZ OFERTĘ EDUKACYJNĄ
VII Liceum Ogólnokształcące   Technikum nr 8

MAMY MISTRZA

Małgorzata Prusińska Mistrzynią Osztyna 

2.10.2018 r. odbyły się Mistrzostwa Olsztyna w indywidualnych biegach przełajowych. Zawody odbywały się tradycyjnie na terenach zielonych przy ul. Głowackiego. Dystans w zależności od roku urodzenia wynosił od 800 m do 1600 m. Trzy osoby zakwalifikowały się do zawodów wojewódzkich. W jednej z kategorii Mistrzynią Miasta została Małgorzata Prusińska 
Dziękujemy wszystkim startującym za reprezentowanie szkoły. 
Opiekunem naszych sportowców i najgłośniejszym dopingującym była tradycyjnie p. Dyr. Iwona Godlewska.

 

Copyright 2014-2015 © Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących
realizacja virtualmedia.pl