Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących
im. Jędrzeja Śniadeckiego w Olsztynie

MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁKARZYKI ŚNIADECKI 2018

W naszej szkole trwają Mistrzostwa Świata w Piłkarzyki ŚNIADECKI 2018 pod patronatem WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W OLSZTYNIE

Turniej odbywa się zgodnie z zasadami i terminarzem tegorocznych Mistrzostw Świata w Rosji. Uczniowie wybierali drużynę, którą chcieli grać. Finał odbędzie podczas Pikniku Chemika 5 czerwca 2018 r.  

Wyniki meczów:

FAZA GRUPOWA
Gr Data nm 1 kolejka Wynik Data nm 2 kolejka Wynik
A 23k 1 Rosja– Arabia Saudyjska  3 : 0 25k 9 Egipt – Urugwaj 0 : 3
B 23k 2 Maroko – Iran 1 : 1 26k 10 Portugalia – Hiszpania 5 : 1
C 23k 3 Francja – Australia 3 : 1 26k 11 Peru – Dania 1 : 2
D 24k 4 Argentyna – Islandia 0 : 3 26k 12 Chorwacja – Nigeria 3 : 2
E 24k 5 Kostaryka – Serbia 3 : 0 27k 13 Brazylia – Szwajcaria 5 : 0
F 24k 6 Niemcy – Meksyk 3 : 0 27k 14 Szwecja – Korea Południowa 0 : 4
G 25k 7 Belgia – Panama 27k 15 Tunezja – Anglia 0 : 3
H 25k 8 Kolumbia – Japonia 2 : 1 9m 16 Polska – Senegal 3 : 0
A 9m 17 Rosja – Egipt 3 : 0 14m 25 Urugwaj – Arabia Saudyjska  
B 9m 18 Portugalia – Maroko 3 : 0 14m 26 Iran – Hiszpania  
C 10m 19 Dania – Australia 4 : 1 14m 27 Francja – Peru  
D 10m 20 Argentyna – Chorwacja 1 : 6 15m 28 Nigeria – Islandia  
E 10m 21 Brazylia – Kostaryka 0 : 3 15m 29 Serbia – Szwajcaria  
F 11m 22 Korea Południowa – Meksyk 15m 30 Niemcy – Szwecja  
G 11m 23 Belgia – Tunezja 16m 31 Anglia – Panama  
H 11m 24 Japonia – Senegal 3 : 0 16m 32 Polska – Kolumbia  
A 16m 33 Urugwaj – Rosja   21m 41 Arabia Saudyjska – Egipt  
B 17m 34 Iran – Portugalia   21m 42 Hiszpania – Maroko  
C 17m 35 Dania – Francja   22m 43 Australia – Peru  
D 17m 36 Nigeria – Argentyna   22m 44 Islandia – Chorwacja  
E 18m 37 Serbia – Brazylia   22m 45 Szwajcaria – Kostaryka  
F 18m 38 Korea Południowa – Niemcy   23m 46 Meksyk – Szwecja  
G 18m 39 Anglia – Belgia   23m 47 Panama – Tunezja  
H 21m 40 Japonia – Polska   23m 48 Senegal – Kolumbia  

Tabele przedstawiają się następująco:

 TABELA GRUPOWA      
  GRUPY MECZE PUNKTY ZWYCIĘSTWA REMISY PORAŻKI BRAMKI
Miejsce A            
1  ROSJA 2 6 2 0 0 6:0
2  URUGWAJ 1 3 1 0 0 3:0
3  ARABIA  SAUDYJSKA 1 0 0 0 1 0:3
4  EGIPT 2 0 0 0 2 0:6
Miejsce B            
1  PORTUGALIA 2 6 2 0 0 8:1
2  MAROKO 2 1 0 1 0 1:4
3  IRAN 1 1 0 1 0 1:1
4  HISZPANIA 1 0 0 0 1 1:5
Miejsce C            
1  DANIA 2 6 1 0 0 6:2
2  FRANCJA 1 3 1 0 0 3:1
3  AUSTRALIA 2 0 0 0 2 2:7
4  PERU 1 0 0 0 1 1:2
Miejsce D            
1  CHORWACJA 2 6 2 0 1 9:3
2  ISLANDIA 1 3 1 0 1 3:0
3  ARGENTYNA 2 0 0 0 2 1:9
4  NIGERIA 1 0 0 0 1 2:3
Miejsce E            
1  KOSTARYKA 2 6 2 0 0 6:0
2  BRAZYLIA 2 3 1 0 1 5:8
3  SZWAJCARIA 1 0 0 0 1 0:5
4  SERBIA 1 0 0 0 1 0:3
Miejsce F            
1  KOREA PŁD 2 3 1 0 1 4:3
2  NIEMCY 1 3 1 0 0 3:0
3  SZWECJA 1 0 0 0 2 0:4
4  MEKSYK 2 0 0 0 1 0:6
Miejsce G            
1  ANGLIA 1 3 1 0 0 3:0
2  TUNEZJA 2 0 0 0 2 0:6
3  BELGIA 2 0 0 0 2 0:6
4  PANAMA 1 0 0 0 1 0:3
Miejsce H            
1  POLSKA 1 3 1 0 0 3:0
2  KOLUMBIA 1 3 1 0 0 2:1
3  JAPONIA 2 3 1 0 1 1:4
4  SENEGAL 2 0 0 0 2 0:3

 

Copyright 2014-2015 © Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących
realizacja virtualmedia.pl