Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących
im. Jędrzeja Śniadeckiego w Olsztynie

NASZA OLA ZE STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW

16 października 2017 r. Aleksandra Dreksler uczennica klasy 4TA odebrała stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznawane najlepszym uczniom. W podróży do Warszawy towarzyszył Oli dyrektor szkoły pan Marek Mariański. Uroczystość wręczenia stypendium odbyła się w Urzędzie Rady Ministrów, gdzie obecne były Pani Premier Beata Szydło i Pani Minister Edukacji Anna Zalewska. Wyróżnienie naszej uczennicy jest tym bardziej miłe, że ze 150 nagrodzonych w województwie warmińsko – mazurskim Aleksandra została wybrana, aby osobiście odebrać nagrodę za wspaniałe wyniki w nauce.

Po części oficjalnej Aleksandra i Pan Dyrektor mieli okazję zwiedzić zabytkowy obiekt Urzędu Prezesa Rady Ministrów, a w nim salę obrad Rządu, gabinet Premiera i wiele innych ciekawych miejsc, które nie są na co dzień dostępne dla zwiedzających.

Gratulujemy Oli i cieszymy się, że wspaniale reprezentowała naszą szkołę w stolicy!

Copyright 2014-2015 © Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących
realizacja virtualmedia.pl