Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących
im. Jędrzeja Śniadeckiego w Olsztynie

OTRZĘSINY PIERWSZYCH KLAS ROCZNIK 2015/2016

1TA zwycięzcą OTRZĘSIN 2015 🙂

19.11.2015 r. odbyło się w naszej szkole ślubowanie i otrzęsiny klas pierwszych. Jest to już tradycyjna uroczystość. Rozpoczęliśmy ślubowaniem, aby potem przejść do zabawowej częsci, czyli otrzęsin. W tym roku obowiązywała konwencja zawodów. I tak, klasa: 1A- to żołnierze, 1B- kucharze, 1C- budowlańcy, 1TA- marynarze, 1TAB- lekarze. Konkurencjom i zmaganiom, w których uczestniczyli poprzebierani tematycznie uczniowie pierwszych klas, przyglądało się i oceniało jury w składzie: p.dyr.Elżbieta Szwed, p.Alicja Matusewicz i p.Wojciech Boryszewski. Po zsumowaniu punktów z poszczególnych konkurencji: najlepszy strój, prezentacja multimedialna o klasie, klasowe hasło, taniec, „sportowe”, wygrała klasa technikum analizy chemicznej 1TA. Gratulujemy klasie wraz z wychowawcą p.Anetą Jarecką.
Całą imprezę prowadziła Ania Bloch z klasy 2TA.
fot. Wiktoria Głosek

Copyright 2014-2015 © Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących
realizacja virtualmedia.pl