Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących
im. Jędrzeja Śniadeckiego w Olsztynie

#pięćdziesiątkapiątka NA 55 LAT SZKOŁY

W piątek 13.10.2017 odbyła się sztafeta #pięćdziesiątkapiątka na 55 lat Zespołu Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących im. Jędrzeja Śniadeckiego w Olsztynie. Początkowo bieg miał odbyć się na boisku szkolnym, ale pogoda zmieniła plany i trasa sztafety została wyznaczona wewnątrz szkoły: w sali gimnastycznej i korytarzu przy sali. Podczas biegu sztafetowego uczniowie oraz nauczyciele naszej szkoły przebiegli 55 okrążeń trasy, w różnych konfiguracjach, indywidualnie, w parach, grupach. W ostatnim okrążeniu wzięli udział wszyscy uczestnicy biegu oraz publiczność, która przez cały czas kibicowała sztafecie.   

Copyright 2014-2015 © Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących
realizacja virtualmedia.pl