Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących
im. Jędrzeja Śniadeckiego w Olsztynie

PRZEZ HISTORIĘ Z NIEZWYCIĘŻONYMI – Z WIZYTĄ W URZĘDZIE WOJEWÓDZKIM

We wtorek 2.10.2018 w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie wzięliśmy udział w inauguracji projektu realizowanego przez Delegaturę Instytutu Pamięci Narodowej w Olsztynie we współpracy z Kuratorium Oświaty w Olsztynie pt. „Przez historię z Niezwyciężonymi”. 2TA nasi technicy analitycy obejrzeli film „Niezwyciężeni” oraz wysłuchali wykładów pracowników IPN w Olsztynie – Krzysztofa Kierskiego pt. Życie codzienne żołnierza polskiego w wojnie obronnej 1939 roku oraz Sebastiana Nowakowskiego pt. „Nóż w plecy” – agresja sowiecka.
ZOBACZ NA STRONIE WARMIŃSKO- MAZURSKIEGO KURATORIUM OŚWIATY

Copyright 2014-2015 © Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących
realizacja virtualmedia.pl