Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących
im.Jędrzeja Śniadeckiego w Olsztynie ZOBACZ OFERTĘ EDUKACYJNĄ
VII Liceum Ogólnokształcące   Technikum nr 8

„ZŁOTA 12” DLA NAS

20150918_114020Miło nam poinformować, że nasi nauczyciele-trenerzy klas sportowych pani Alicja Sztąberska oraz pan Marek Kotulski znaleźli się w „Złotej 12” nauczycieli wychowania fizycznego i zostali nagrodzeni okolicznościowymi statuetkami za zaangażowanie w przygotowanie uczniów do udziału w mistrzostwach województwa SZS oraz osiągnięte sukcesy przez ich podopiecznych. Natomiast naszą szkołę nagradzano pucharem za aktywność uczniów w rywalizacji na szczeblu wojewódzkim 🙂 Warto przypomnieć, że w naszej szkole realizowany jest program Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. GRATULUJEMY i ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW
Szczegóły tu: WEJDŹ

?????????????

?????????????

Copyright 2014-2015 © Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących
realizacja virtualmedia.pl