Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących
im.Jędrzeja Śniadeckiego w Olsztynie
VII Liceum Ogólnokształcące   Technikum nr 8

DZIEŃ OTWARTY W NASZEJ SZKOLE 27.04.2016

27.04.2016 w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. Gimnazjaliści zwiedzali szkołę oprowadzani przez uczniów. Zadawali mnóstwo pytań, na które oprowadzający uczniowie oraz nauczyciele naszej szkoły odpowiadali. Przygotowaliśmy również niespodzianki dla naszych gości. Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko Ochotniczej Straży Pożarnej z Dobrego Miasta, której członkiem jest nasz uczeń Wojtek z klasy II TAB, dziękujemy 🙂 Można było również wykonać samodzielnie doświadczenia chemiczne w szkolnym laboratorium… 
Ale przede wszystkim można było poczuć klimat szkoły.
PAMIĘTAJ 🙂 WEJDŹ Z NAMI W REAKCJĘ

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
Copyright 2014-2015 © Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących
realizacja virtualmedia.pl
Skip to content