Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących
im.Jędrzeja Śniadeckiego w Olsztynie ZOBACZ OFERTĘ EDUKACYJNĄ
VII Liceum Ogólnokształcące   Technikum nr 8

MARIOLA I WIKTOR Z INDEKSAMI

30 marca 2019 uczniowie naszej szkoły brali udział w drugim etapie konkursu chemicznego „Wygraj Indeks” na Politechnice Gdańskiej. Po sprawdzeniu testów okazało się, że dwójka naszych techników analityków wygrała INDEKS Uczelni. Szczęśliwymi posiadaczami indeksów okazali się:
– Wiktor Szarzyński 1TA
– Mariola Ciechacka 4TA

Warto podkreślić, że Wiktor jest dopiero w pierwszej klasie naszego Technikum nr 8. Niemniej podziwiamy również Mariolę, która poprzez ciężką pracę osiągnęła sukces. Gratulujemy zwycięzcom oraz p. Barbarze Lasocie, która przygotowywała wszystkich uczniów do konkursu.

Copyright 2014-2015 © Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących
realizacja virtualmedia.pl
Skip to content