Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących
im.Jędrzeja Śniadeckiego w Olsztynie ZOBACZ OFERTĘ EDUKACYJNĄ
VII Liceum Ogólnokształcące   Technikum nr 8

NOWY 2019/2020 ROK SZKOLNY – ROZPOCZĘTY

2 września 2019 o godz. 9.00 rozpoczęliśmy Nowy Rok Szkolny. Tegoroczna inauguracja roku była szczególna ponieważ w pierwszych klasach spotkały się dwa roczniki. Mamy 10 klas pierwszych, w tym 5 klas Technikum nr 8 oraz 5 klas VII Liceum Ogólnokształcącego. 

Po części oficjalnej, która wyjątkowo odbyła się w Sali Gimnastycznej (niestety piękna pogoda w tym roku nie dopisała) uczniowie klas pierwszych rozeszli się do sal wraz ze swoimi wychowawcami. Uczniowie klas starszych spotkali się ze swoimi wychowawcami oraz kolegami i koleżankami już o godz. 9.00. 

Na nowy rok szkolny uczniom, gronu pedagogicznemu, pracownikom szkoły życzymy wytrwałości, dużo sił, cierpliwości, zdrowia oraz bardzo dobrych wyników w nauce oraz solidnego rozwoju, a rodzicom zadowolenia z dzieci. 

 

Copyright 2014-2015 © Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących
realizacja virtualmedia.pl
Skip to content