Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących
im.Jędrzeja Śniadeckiego w Olsztynie ZOBACZ OFERTĘ EDUKACYJNĄ
VII Liceum Ogólnokształcące   Technikum nr 8

STYPENDYŚCI PREZESA RADY MINISTRÓW

Nasi uczniowie Bartosz Trojanowski z trzeciej klasy Technikum nr 8 Technik Analityk oraz Tomasz Olender z drugiej klasy 7 Liceum Ogólnokształcącego ze stypendiami Prezesa Rady Ministrów.
15 listopada 2018 w Kuratorium Oświaty w Olsztynie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów 154 uczniom z całego województwa warmińsko – mazurskiego, którzy otrzymali stypendium Prezesa Rady Ministrów. Wśród najlepszych znaleźli się uczniowie naszej szkoły! Z rąk Wojewody Warmińsko – Mazurskiego i Wice Kuratora Oświaty dyplomy potwierdzające przyznane stypendium otrzymali nasi uczniowie Tomasz Olender oraz Bartosz Trojanowski . Dziękujemy, że dostarczyliście swoim rodzicom i szkole pozytywnych emocji. Jesteśmy bardzo dumni. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 

Copyright 2014-2015 © Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących
realizacja virtualmedia.pl
Skip to content