Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących
im.Jędrzeja Śniadeckiego w Olsztynie ZOBACZ OFERTĘ EDUKACYJNĄ
VII Liceum Ogólnokształcące   Technikum nr 8

SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI

30 listopada i 1 grudnia w sklepie Rast przy ul.Dworcowej w Olsztynie nasi uczniowie brali udział w przedświątecznej zbiórce żywności organizowanej przez Bank Żywności w Olsztynie. Zebrane produkty trafią do najbardziej potrzebujących rodzin z Olsztyna i okolic. Każdy wolontariusz poświęcił około 4 godzin swojego wolnego czasu na pomoc innym. Kto ma w naszej szkole wyjątkowo dobre serce? Oto oni:

Wiktoria Świdwa 1TA, Alicja Miarka 1TA, Łukasz Kwiatkowski 1TA, Klaudia Kowalska 1TA, Jakub Niewiadomski 1TA, Klaudia Paszyńska 1TA,.Mateusz  Żabiński  1TA, Marek Romanowski 1TA, Oliwia Szydlik 1TA, Wiktor Szarzyński 1TA, Błażej Kozakiewicz 1TA, Oliwia Wąsowska 1TB, Zuzanna Bubacz 1A,Weronika Barcz 1TB, Julia Kasprzak 1A

Dziękuję Wam bardzo i zachęcamy do dalszego działania oraz przyłączania się do nas. 

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu – Agnieszka Kwiatkowska

 

Copyright 2014-2015 © Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących
realizacja virtualmedia.pl
Skip to content