Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących
im.Jędrzeja Śniadeckiego w Olsztynie
VII Liceum Ogólnokształcące   Technikum nr 8

Zgłoszenia do konkusu

Zachęcamy do wzięcia udziału w Konkursie.

Maks Matematyczny jest oryginalną koncepcją konkursu matematycznego, która wykorzystuje technologie informatyczne. Konkurs w znacznej części nie wymaga wiedzy, ale umiejętności. Stanowi przede wszystkim intelektualną rozrywkę w formie internetowych gier matematycznych.

Zadaniem konkursowym uczestnika konkursu jest samodzielne rozwiązywanie 2 zadań optymalizacyjnych w formie internetowych gier matematycznych, w dniu konkursu. Uczeń rozwiązuje zadania konkursowe w szkole, która go zgłosiła, pod nadzorem Szkolnego Koordynatora Konkursu (p. Olga Werner).

Dziewiąta edycja Maksa Matematycznego będzie składać się z 2 historycznych zadań, wybranych spośród 6 najbardziej lubianych, na podstawie ankiety dla uczniów.

Konkurs odbędzie się 5 marca (czwartek) 2020 roku
Płatność ucznia wynosi 10 zł

Zgłoszenia przyjmuje Szkolny Koordynator Konkursu (p. Olga Werner), urzędująca w sali 208 🙂

Serdecznie zapraszamy

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
Copyright 2014-2015 © Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących
realizacja virtualmedia.pl
Skip to content