Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących
im.Jędrzeja Śniadeckiego w Olsztynie
VII Liceum Ogólnokształcące   Technikum nr 8

NAJLEPSZE TECHNIKUM W WOJEWÓDZTWIE !!! I W OLSZTYNIE !!! 8 MIEJSCE W POLSCE !!! ZŁOTA SZKOŁA 2019 !!!

XXI Ranking Liceów i Techników Perspektywy 2019! 

Pierwsze miejsce w województwie warmińsko – mazurskim!!!
Ósme miejsce w Polsce!!!

10 stycznia 2019 r. w Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie odbyła się gala wręczenia dyplomów dla najlepszych szkół technicznych oraz licealnych w Polsce i w województwach. Delegacja naszej szkoły składała się z 7 uczniów: Ani, Iwony, Bartosza, Roberta, Oskara, Wiktora, Dawida, uczniów Technikum nr 8 przy ZSChiO, p. Barbary Lasoty- nauczycielki chemii i przedmiotów zawodowych oraz p. dyrektor Iwony Godlewskiej.

Na uroczystości obecni byli m.in. p.Krystyna Szumilas, wieceprezydenci Warszawy, Krakowa, Wrocławia, rektorzy znaczących uczelni w kraju, dyrektorzy OKE z Łodzi, Warszawy, Wrocławia, Krakowa, a także profesorowie z Uniwersytetów z Krakowa, Olsztyna, z Politechnik w Gdańsku, Warszawie, Krakowa oraz wiele osobistości i autorytetów z różnych dziedzin nauki. 
Gala miała podniosły charakter, a uatrakcyjniały ją pokazy tańca kazachstańskiego i sztuki walki wushu. 

Wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy zapracowali na wspólny sukces dziękujemy.

Życzymy wytrwałości w dalszej pracy i osiągania kolejnych tak wspaniałych sukcesów.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
Copyright 2014-2015 © Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących
realizacja virtualmedia.pl
Skip to content