Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących
im.Jędrzeja Śniadeckiego w Olsztynie
VII Liceum Ogólnokształcące   Technikum nr 8

SOS

SOS_LOGO_VERT_CMYK_4KOLORY-2_10cm

OBEJRZYJ FILM 

Program upowszechniania sportu wśród dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej na lata 2012-2015

Od początku roku szkolnego 2013/2014 Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących w Olsztynie uczestniczy w opracowanym przez Polski Związek Piłki Siatkowej „Programie upowszechniania sportu wśród dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej na lata 2012 – 2015”. Projekt realizowany pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki to pierwsza w Polsce inicjatywa, która przy wykorzystaniu innowacyjnych technik wdraża system nauki jednej z najbardziej popularnych wśród młodzieży dyscyplin sportowych- piłkę siatkową, oferując kompletne narzędzia oparte o najnowocześniejsze doświadczenia szkoleniowe polskich i zagranicznych trenerów.

sadniczymi elementami programu są Siatkarskie Ośrodki Szkolne zlokalizowane na terenie wszystkich województw, które skupiają najzdolniejszą siatkarską młodzież oraz portal Młodzieżowa Akademia Siatkówki. Portal służy całemu środowisku związanemu z siatkówką dzieci i młodzieży i – co najważniejsze — może być wykorzystywany przez wszystkich nauczycieli wychowania fizycznego szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

Obecnie programem objęte są dziewczęta VII Liceum Ogólnokształcącego w Naszej szkole. Więcej informacji można znaleźć na portalu Młodzieżowa Akademia Siatkówki.

Zajęcia szkoleniowe w ramach klasy Sportowej C, o profilu piłki siatkowej, prowadzi nauczyciel – trener klasy Mistrzowskiej mgr Marek Kotulski.

Zajęcia szkoleniowe w godzinach rannych odbywają się w Hali Widowiskowo-Sportowej „Urania” w Olsztynie ul. Piłsudskiego 44.
W godzinach popołudniowych w Sali Gimnastycznej ZSCHiO w Olsztynie ul. Kołobrzeska 29

Rok szkolny 2016/2017

UKS CHEMIK WEJDŹ


Rok szkolny 2015/2016

UKS CHEMIK WEJDŹ


Rok szkolny 2014/2015

 WYGRANY TURNIEJ!!!

 


 

Rok szkolny 2013/2014

RÓWNA WALKA Z MISTRZYNIAMI

12 ROCZNICA ŚMIERCI JERZEGO HUBERTA WAGNERA

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
Copyright 2014-2015 © Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących
realizacja virtualmedia.pl
Skip to content